Vägglampa Markslöjd Costilla Flex Arm 1L
Rek. pris 999 kr
fr.597 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Costilla Flex Arm 1L
597 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Markslöjd Costilla Flex Arm 1L är en stilren vägglampa som passar bra som läslampa i soffan eller sängen eftersom den har ett vridbart och ställbart lamphuvud. Inbyggd strömbrytare på väggplattan. 2m transparent pvc kabel. Kopplingsbox i plattan för att enkelt kunna montera på direkt inkommande el. 1xGU10, max 7W LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd Costilla Flex Arm 1L är en stilren vägglampa som passar bra som läslampa i soffan eller sängen eftersom den har ett vridbart och ställbart lamphuvud. Inbyggd strömbrytare på väggplattan. 2m transparent pvc kabel. Kopplingsbox i plattan för att enkelt kunna montera på direkt inkommande el. 1xGU10, max 7W LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå, Vit |
| Bredd | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Costilla |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,6 kg |
| Kabellängd | 2 m |
