Vägglampa Markslöjd Crest 1LSvart
Rek. pris 679 kr
459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Crest 1L
Svart
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Markslöjd Crest 1L är en praktisk vägglampa från Markslöjd. Vägglampan är tillverkad av metall med riktbar skärm. Den levereras med en 2 m lång transparent kabel med brytare på väggplattan. Monteras med bygel. Max 1x7W. GU10-sockel. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd Crest 1L är en praktisk vägglampa från Markslöjd. Vägglampan är tillverkad av metall med riktbar skärm. Den levereras med en 2 m lång transparent kabel med brytare på väggplattan. Monteras med bygel. Max 1x7W. GU10-sockel. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108200 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 0,45 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Crest |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024600294 |

