Vägglampa Markslöjd House 1LSvart
Rek. pris 1 349 kr
758 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Markslöjd House 1L är en modern vägglampa som passar som läslampa i sängen eller vid soffan. 2 m kabel med stickkontakt. Strömbrytare på väggplatta. Monteras med bygel. 1xE14. Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd House 1L är en modern vägglampa som passar som läslampa i sängen eller vid soffan. 2 m kabel med stickkontakt. Strömbrytare på väggplatta. Monteras med bygel. 1xE14. Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108250 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 845 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | House |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7330024601703 |

