Vägglampa Markslöjd LarrySvart/Borstad Mässing
Rek. pris 1 349 kr
765 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Larry
Svart/Borstad Mässing
765 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Den har 2 m lång sladd och inbyggd dimmer på väggplattan.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Den har 2 m lång sladd och inbyggd dimmer på väggplattan.
Recensioner
Ingemar PVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg hemtrevlig design. Ger ett bra ljus vid läsning samt ett mjukt sken vid nedimning.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106970 |
| Färg | Svart/Borstad Mässing |
| Bredd | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kabelfärg | Svart Textil |
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning | Väggkontakt |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Serie | Larry |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024569157 |

