Vägglampa Markslöjd LogiSvart
Rek. pris 1 499 kr
835 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Logi från Markslöjd i metall med vridbar arm och inbyggd dimmer för max 7W LED. USB-uttag för laddning av telefon, läsplatta, kamera eller liknande. Lampan har en 2 m lång sladd med väggkontakt. Ljuskälla medföljer ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Logi från Markslöjd i metall med vridbar arm och inbyggd dimmer för max 7W LED. USB-uttag för laddning av telefon, läsplatta, kamera eller liknande. Lampan har en 2 m lång sladd med väggkontakt. Ljuskälla medföljer ej.
Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, men är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
Recensioner
RogerVerifierad köpare
för 2 år sedanBlinkade och flimrade med en lampa av fabrikatet GP. Fungerade när jag bytte till en lampa av fabrikatet Philips. Det borde stå med i beskrivningen att armaturen bara fungerar ihop med vissa fabrikat av lampor.
Robert SVerifierad köpare
för 4 år sedanFin och fungerar som förväntat. Det enda som finns att anmärka på är placeringen av usb-kontakten som helst hade suttit undertill eller högre upp. Nuvarande placering funkar bra om man bara ska ladda mobilen. Men om man har en bok så skymmer den usb-kontakten. Sen är det visserligen förstås säkrare att mobilen inte laddas på något brännbart.
+ Fin design, bra läslampa.
+ Lätt att montera
- Placering av usb-kontakt.
Eva JVerifierad köpare
för 7 år sedanPrecis som jag förväntat mej. Smart att lägga mobil för laddning och lampa för kvällsläsning i ett
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107141 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning | Väggkontakt |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024572782 |

