Vägglampa Markslöjd Mini 3L Svart/Vit
Rek. pris 1 449 kr
713 kr
693 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Mini 3L Svart/Vit
693 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Mini från Markslöjd tillverkad i metall och glas och har tre lamphållare G9. Lampan är godkänd för badrum. Max 18W halogen eller motsvarande styrka i LED. Fast, jordad installation.
Färgtemperatur: 2800K, Lumen: 205*3.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Mini från Markslöjd tillverkad i metall och glas och har tre lamphållare G9. Lampan är godkänd för badrum. Max 18W halogen eller motsvarande styrka i LED. Fast, jordad installation.
Färgtemperatur: 2800K, Lumen: 205*3.
Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, men är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
OBS! Ljuskällor ingår ej!
OBS! Ljuskällor ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107205 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 125 mm |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Energieffektivitet | C |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Material | Metall |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 1,28 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024573420 |

