Vägglampa Markslöjd MultiSvart
Rek. pris 1 849 kr
1 479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Multi
Svart
1 479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Markslöjd Multi är en elegant hylla med belysning. Den har en inbyggd dimmer/strömbrytare och ett USB-uttag för laddning av smartphones. Vägglampan levereras med en 2 m lång kabel och den har en stor (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej. Lampan kan placeras antingen till höger eller till vänster.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd Multi är en elegant hylla med belysning. Den har en inbyggd dimmer/strömbrytare och ett USB-uttag för laddning av smartphones. Vägglampan levereras med en 2 m lång kabel och den har en stor (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej. Lampan kan placeras antingen till höger eller till vänster.
Recensioner
Linda LVerifierad köpare
för 4 år sedanFin lampa och smart med laddning till telefonen på hyllan.
Leif SVerifierad köpare
för 6 år sedanJättefin lampa med snabb laddning via USB. Perfekt att förvara ipaden på och ladda samtidigt.
Patrik T T LVerifierad köpare
för 8 år sedanSjukt nöjd dotter!
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106482 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Kabelfärg | Svart Textil |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 135 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | Väggkontakt |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Multi |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024559943 |



