Vägglampa Markslöjd Neptunus 6W LEDSvart
Rek. pris 1 449 kr
795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Neptunus 6W LED
Svart
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Markslöjd Neptunus 6W LED är i kromad metall och passar perfekt över t.ex. badrumsspegeln.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd Neptunus 6W LED är i kromad metall och passar perfekt över t.ex. badrumsspegeln.
Lampan är för fast installation och monteras med väggbygel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107910 |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 380 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Spänning | 24 V |
| Utförande | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Neptunus |
| Sockel | Fixed LED |
| EAN-nr | 7330024587984 |
