Vägglampa Markslöjd Neptunus 9W LEDSvart
Rek. pris 1 729 kr
949 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Neptunus 9W LED
Svart
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd Neptunus 9W LED är av metall och passar perfekt över t.ex. badrumsspegeln.
Lampan är för fast installation och monteras med väggbygel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107909 |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 24 V |
| Utförande | Vägglampa |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Neptunus |
| Sockel | Fixed LED |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7330024587977 |

