Vägglampa Markslöjd ZenSvart/Klar
Rek. pris 1 249 kr
724 kr
349 krSänkt pris!Spara 375 kr
30 dagars prisgaranti

Zen
Svart/Klar
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Zen är en vägglampa från Markslöjd med bas i krom och skärm i glas. Godkänd för badrum. Monteras med bygel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Zen är en vägglampa från Markslöjd med bas i krom och skärm i glas. Godkänd för badrum. Monteras med bygel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107800 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart/Klar |
| Bredd | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 175 mm |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Zen |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024586192 |

