Vägglampa Nordlux BelirSvart
Rek. pris 439 kr
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Belir
Svart
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Belir är liten och rund, en perfekt form ovanför din köksbänk eller bredvid din soffa eller säng. Den ger ett behagligt ljus både uppåt och nedåt, vilket skapar en elegant ljuseffekt på väggen. Med den rörliga skärmen kan du justera ljusets riktning, vilket gör det enkelt för dig att skapa den perfekta atmosfären för alla tillfällen. Du kan också skapa en rolig look genom att placera flera lampor bredvid varandra och rikta ljuset åt olika håll.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Belir är liten och rund, en perfekt form ovanför din köksbänk eller bredvid din soffa eller säng. Den ger ett behagligt ljus både uppåt och nedåt, vilket skapar en elegant ljuseffekt på väggen. Med den rörliga skärmen kan du justera ljusets riktning, vilket gör det enkelt för dig att skapa den perfekta atmosfären för alla tillfällen. Du kan också skapa en rolig look genom att placera flera lampor bredvid varandra och rikta ljuset åt olika håll.
Egenskaper
- Lyser både uppåt och neråt
- Vridbar skärm (360°)
- Skapa intresse genom att använda fler lampor som alla pekar åt olika håll
- Ej dimbar
- Lyser både uppåt och neråt
- Vridbar skärm (360°)
- Skapa intresse genom att använda fler lampor som alla pekar åt olika håll
- Ej dimbar
Recensioner
AnneVerifierad köpare
för 3 månader sedanVägglampa som är helt perfekt med vinklat ljus!
+ Snygg och flexibel
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2312201003 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 156 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,36 kg |
| Djup | 130 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metall |
| Sockel | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Belir |
| EAN-nr | 5704924015694 |



