Vägglampa Nordlux Bruna Bear
Rek. pris 769 kr
521 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bruna Bear
521 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bruna Bear är en gullig och dekorativ lampa för barnrummet eller förskolan. Björnen har en opalvit nos som ger ett mjukt, diffust ljus som är perfekt för sagoläsning när barnet ska sova och för att få dina barn att känna sig trygga under natten.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bruna Bear är en gullig och dekorativ lampa för barnrummet eller förskolan. Björnen har en opalvit nos som ger ett mjukt, diffust ljus som är perfekt för sagoläsning när barnet ska sova och för att få dina barn att känna sig trygga under natten.
Egenskaper
- Perfekt som sänglampa i barnrummet
- Den opalvita glasskärmen ger ett mjukt, diffust ljus
- Ej dimbar
- Perfekt som sänglampa i barnrummet
- Den opalvita glasskärmen ger ett mjukt, diffust ljus
- Ej dimbar
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2312951018 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Brun |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Bruna Bear |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,65 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704924016035 |





