Vägglampa Nordlux CodySvart
Rek. pris 979 kr
649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Cody
Svart
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Nordlux Cody är en multifunktionell vägglampa i en kompakt minimalistisk design. Den praktiska hyllan erbjuder perfekt förvaring av de saker du vill ha nära till hands. En USB-port under lampan gör det enkelt att ladda din telefon eller någon annan enhet. Lamphuvudet är lätt att justera för ett praktiskt riktat ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Cody är en multifunktionell vägglampa i en kompakt minimalistisk design. Den praktiska hyllan erbjuder perfekt förvaring av de saker du vill ha nära till hands. En USB-port under lampan gör det enkelt att ladda din telefon eller någon annan enhet. Lamphuvudet är lätt att justera för ett praktiskt riktat ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112001003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 429 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,45 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Cody |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5704924005114 |





