Vägglampa Nordlux Cyclone
Rek. pris 319 kr
fr.279 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cyclone
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cyclone vägglampa från Nordlux med flexibel arm för justering av lamphuvudet. Lampan är utrustad med strömbrytare på själva lampan. En smart och funktionell lampa för praktisk belysning.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Cyclone vägglampa från Nordlux med flexibel arm för justering av lamphuvudet. Lampan är utrustad med strömbrytare på själva lampan. En smart och funktionell lampa för praktisk belysning.
Lampan kan inte dämpas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 125 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 365 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,39 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Cyclone |
| Djup | 125 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
