Vägglampa Nordlux CycloneSvart
319 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Cyclone
Svart
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cyclone vägglampa från Nordlux med flexibel arm för justering av lamphuvudet. Lampan är utrustad med strömbrytare på själva lampan. En smart och funktionell lampa för praktisk belysning.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Cyclone vägglampa från Nordlux med flexibel arm för justering av lamphuvudet. Lampan är utrustad med strömbrytare på själva lampan. En smart och funktionell lampa för praktisk belysning.
Lampan kan inte dämpas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2512741003 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 125 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 365 mm |
| Vikt | 0,39 kg |
| Djup | 125 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Cyclone |
| EAN-nr | 5704924024795 |
