Vägglampa Nordlux Ellen 20Vit
Rek. pris 819 kr
744 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Ellen 20
Vit
744 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Med sina referenser till minimalistisk och tidlös skandinavisk design passar Ellen perfekt i de flesta inredningar. Den rundade skärmen tillför en elegant och modern kontrast till den lätta ramen och bidrar med visuell volym och ett brett ljusfält. Ellen ger ett perfekt, behagligt ljus, till exempel bredvid din säng eller soffa.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Med sina referenser till minimalistisk och tidlös skandinavisk design passar Ellen perfekt i de flesta inredningar. Den rundade skärmen tillför en elegant och modern kontrast till den lätta ramen och bidrar med visuell volym och ett brett ljusfält. Ellen ger ett perfekt, behagligt ljus, till exempel bredvid din säng eller soffa.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213721001 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Vikt | 0,71 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Vägglampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Höjd | 43 cm |
| Spänning | 240 V |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 26 cm |
| Serie | Ellen |
| Diameter | 20 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704924014130 |

