






Vägglampa NordluxExploreBeige
Rek. pris 399 kr
!
279 kr 315 kr
Spara 11 %
Kampanj
63 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige

Explore
Beige 279 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Explore vägglampa är en liten och elegant lampa med en stilren design. Lampan är perfekt som sänglampa i barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller på andra ställen där du behöver ett riktat ljus.
Egenskaper
- Nordisk stil
- Justerbart lamphuvud gör att du kan rikta ljuset
- Max watt: 7
- Nordisk stil
- Justerbart lamphuvud gör att du kan rikta ljuset
- Max watt: 7
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 2113251009 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Beige |
| Bredd | 80 mm |
| Diameter | 55 mm |
| Kabellängd | 150 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,252 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Explore |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5704924018800 |




