Vägglampa Nordlux Explorer FlexSvart
Rek. pris 499 kr
358 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Explorer Flex
Svart
358 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Explore flex vägglampa från Nordlux är en fin lampa med mycket enkel design. Lampan är perfekt som en sänglampa för barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller stugan. Flex-armen gör att ljuset kan riktas till där du behöver det.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Explore flex vägglampa från Nordlux är en fin lampa med mycket enkel design. Lampan är perfekt som en sänglampa för barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller stugan. Flex-armen gör att ljuset kan riktas till där du behöver det.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2113261003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 350 mm |
| Diameter | 55 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Vikt | 0,43 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | EXPLORE |
| EAN-nr | 5704924009518 |
