


Vägglampa NordluxExplorer FlexMässing
Rek. pris 499 kr
!
299 kr 358 kr
Spara 16 %
Kampanj
8 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Mässing
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Explore flex vägglampa från Nordlux är en fin lampa med mycket enkel design. Lampan är perfekt som en sänglampa för barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller stugan. Flex-armen gör att ljuset kan riktas till där du behöver det.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 2113261035 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 350 mm |
| Diameter | 55 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,43 kg |
| Ljuskälla | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | EXPLORE |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 5704924011627 |



