Vägglampa Nordlux ExplorerSvart
Rek. pris 399 kr
299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Explorer
Svart
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Explore vägglampa från Nordlux är en liten fin lampa med mycket enkel design. Lampan är perfekt som en sänglampa för barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller stugan.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Explore vägglampa från Nordlux är en liten fin lampa med mycket enkel design. Lampan är perfekt som en sänglampa för barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller stugan.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2113251003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 mm |
| Diameter | 55 mm |
| Material | Metall |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | EXPLORE |
| EAN-nr | 5704924009495 |
