Vägglampa Nordlux Grant
Rek. pris 649 kr
fr.449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Grant
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Nordlux Grant balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den mycket vackra, lysande glaskupolen omsluts av sin bas som skapar en fulländad och dekorativ helhet. Lampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Grant balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den mycket vackra, lysande glaskupolen omsluts av sin bas som skapar en fulländad och dekorativ helhet. Lampan levereras utan ljuskälla.
Recensioner
AnnelieVerifierad köpare
för 5 månader sedanSer precis ut som på bilden och helt enligt förväntningarna. Jag hade önskat att det skulle gå att välja att köpa med vit sladd, men det gäller ju många andra lampor också. Fick köpa och byta själv.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing, Svart |
| Diameter | 145 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 207 mm |
| Höjd | 164 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Grant |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,6 kg |
