Vägglampa Nordlux Helford
Rek. pris 1 749 kr
fr.1 169 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Helford
1 169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Helford är inspirerad av den hårda nordiska vädret med rå natur och brusande hav. Den maritima designen framhäver det råa och rustika och gör Helford till en dekorativ vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Helford är inspirerad av den hårda nordiska vädret med rå natur och brusande hav. Den maritima designen framhäver det råa och rustika och gör Helford till en dekorativ vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing, Nickel |
| Bredd | 125 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP64 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Mässing |
| Serie | Helford |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 1,318, 1,336 kg |
