Vägglampa Nordlux Kyklop RippleSvart
Rek. pris 749 kr
525 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Kyklop Ripple
Svart
525 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kyklop Ripple är en modern och elegant vägglampa designad av den danska designduon Says Who. Den lyser både uppåt och nedåt, vilket skapar en elegant ljuseffekt på väggen. Tillverkad i svart metall med en vacker räfflad yta.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Kyklop Ripple är en modern och elegant vägglampa designad av den danska designduon Says Who. Den lyser både uppåt och nedåt, vilket skapar en elegant ljuseffekt på väggen. Tillverkad i svart metall med en vacker räfflad yta.
Egenskaper
- Vacker räfflad yta
- Kan parallellkopplas
- Ej dimbar
- Vacker räfflad yta
- Kan parallellkopplas
- Ej dimbar
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2318051003 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 86 mm |
| Diameter | 86 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt | 1,01 kg |
| Djup | 141 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Kyklop |
| EAN-nr | 5704924015502 |


