







Vägglampa NordluxLancio Square
Rek. pris 479 kr
!
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Lancio Square
379 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lancio Square i gips har ett modernt och strömlinjeformat formspråk som ger ett behagligt, dämpat ljus. Denna fina vägglampa skapar en mysig stämning och passar in i de flesta inredningar.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 2412501001 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Bredd | 75 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Gips |
| Serie | Lancio |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Kabellängd | 150 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 215 mm |
| Vikt | 0,96 kg |
| EAN-nr | 5704924018589 |
