Vägglampa Nordlux Model 2110Svart
Rek. pris 299 kr
237 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Model 2110
Svart
237 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modell 2110 är en liten, klassisk vägglampa med en touch av retrostil. Med sin böjda, tacoliknande form kan modell 2110 monteras både uppåt och nedåt, vilket ger ett behagligt, indirekt ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Modell 2110 är en liten, klassisk vägglampa med en touch av retrostil. Med sin böjda, tacoliknande form kan modell 2110 monteras både uppåt och nedåt, vilket ger ett behagligt, indirekt ljus.
Egenskaper
- Enkel retrostil
- Kan monteras både uppåt och nedåt
- Behagligt, indirekt ljus
- Max watt: 25
- Enkel retrostil
- Kan monteras både uppåt och nedåt
- Behagligt, indirekt ljus
- Max watt: 25
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412401003 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 65 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,39 kg |
| Kabellängd | 150 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Model |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5704924018534 |


