Vägglampa Nordlux Nadia
Rek. pris 409 kr
359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Nadia
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nadia är en modern variant av en klassisk vägglampa med en veckad skärm som avger ett mjukt, dämpat ljus. Den böjda metallhängaren ger designen en elegant och modern look. Placera vid sängen, i hallen eller bakom soffan - bara fantasin sätter gränser.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Nadia är en modern variant av en klassisk vägglampa med en veckad skärm som avger ett mjukt, dämpat ljus. Den böjda metallhängaren ger designen en elegant och modern look. Placera vid sängen, i hallen eller bakom soffan - bara fantasin sätter gränser.
Egenskaper
- Mjukt och dämpat ljus genom den veckade skärmen
- En modern tolkning av en klassiker
- Max watt: 25
- Mjukt och dämpat ljus genom den veckade skärmen
- En modern tolkning av en klassiker
- Max watt: 25
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412071001 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Bredd | 168 mm |
| Diameter | 450 mm |
| Kabellängd | 150 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 500 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Nadia |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,69 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704924018343 |






