Vägglampa Nordlux Paco
Rek. pris 339 kr
299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Paco
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Nordlux Paco kan med sin industriella och minimalistiska design stylas för att passa din personliga smak perfekt. Lägg till en stor och dekorativ glödlampa för att skapa den perfekta och mysiga atmosfären.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Paco kan med sin industriella och minimalistiska design stylas för att passa din personliga smak perfekt. Lägg till en stor och dekorativ glödlampa för att skapa den perfekta och mysiga atmosfären.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112071003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 175 mm |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Paco |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,33 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924005251 |





