
Vägglampa NordluxPop E27
Rek. pris 459 kr
!
fr. 317 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Pop från Nordlux är en snygg vägglampa i retrostil tillverkad av metall med högglansig yta. Lampan har ett vridbart huvud och har strömbrytare på sladden. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Färg | Ljusgrön, Vit |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Pop |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 15,5 cm |


