Vägglampa Nordlux Pop E27Ljusgrön
Rek. pris 459 kr
334 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrön

Pop E27
Ljusgrön
334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Pop från Nordlux är en snygg vägglampa i retrostil tillverkad av metall med högglansig yta. Lampan har ett vridbart huvud och har strömbrytare på sladden. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pop från Nordlux är en snygg vägglampa i retrostil tillverkad av metall med högglansig yta. Lampan har ett vridbart huvud och har strömbrytare på sladden. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45841023 |
| Färg | Ljusgrön |
| Bredd | 15,5 cm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Plast |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 20 cm |
| Effekt | 60 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pop |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 5701581371583 |


