Vägglampa Nordlux PopBeige
Rek. pris 459 kr
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Pop
Beige
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pop är en snygg, strömlinjeformad designlampa i en mjuk, matt finish. Mässingsdetaljen högst upp ger en elegant touch till den klassiska skärmen. Vägglampan har ett justerbart lamphuvud som ger ett riktat ljus och hänger vackert bredvid din säng, soffa eller ovanför köksbänken.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pop är en snygg, strömlinjeformad designlampa i en mjuk, matt finish. Mässingsdetaljen högst upp ger en elegant touch till den klassiska skärmen. Vägglampan har ett justerbart lamphuvud som ger ett riktat ljus och hänger vackert bredvid din säng, soffa eller ovanför köksbänken.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45841009 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 190 mm |
| Diameter | 155 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metal |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 0,54 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | POP |
| Djup | 155 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924011528 |

