Vägglampa Nordlux Skyku Cloud
Rek. pris 759 kr
515 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Skyku Cloud
515 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skyku är formad som ett bedårande mjukt moln och är perfekt för baby- eller barnrummet. Glaskupolen ger ett mjukt, diffust ljus som är perfekt för sagoläsning vid läggdags och för att få dina barn att känna sig trygga under natten.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Skyku är formad som ett bedårande mjukt moln och är perfekt för baby- eller barnrummet. Glaskupolen ger ett mjukt, diffust ljus som är perfekt för sagoläsning vid läggdags och för att få dina barn att känna sig trygga under natten.
Egenskaper
- Perfekt som sänglampa i barnrummet
- Den opala glasskärmen ger ett mjukt, diffust ljus
- Ej dimbar
- Perfekt som sänglampa i barnrummet
- Den opala glasskärmen ger ett mjukt, diffust ljus
- Ej dimbar
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2312971001 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Bredd | 370 mm |
| Diameter | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 238 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,6 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Skyku Cloud |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704924016042 |




