Vägglampa Nordlux Theo
Rek. pris 649 kr
449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Theo
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bjud in naturen i ditt hem med en trendig kombination av trä och metall. Theo-serien har ett mycket modernt och unikt designuttryck som mjukas upp med ljust askträ. Det flexibla lamphuvudet kan enkelt justeras för att ge ett behagligt riktat ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bjud in naturen i ditt hem med en trendig kombination av trä och metall. Theo-serien har ett mycket modernt och unikt designuttryck som mjukas upp med ljust askträ. Det flexibla lamphuvudet kan enkelt justeras för att ge ett behagligt riktat ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112631003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 130 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Trä |
| Serie | Theo |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,54 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924005688 |




