Vägglampa Nordlux Tutan
Rek. pris 499 kr
439 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Tutan
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tutan har en elegant, rundad design med tydliga Art Deco-referenser. Det mönstrade glaset ger ett behagligt ljus som passar perfekt bredvid badrumsspegeln. Lägg till en dekorativ glödlampa och skapa ditt eget designuttryck.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Tutan har en elegant, rundad design med tydliga Art Deco-referenser. Det mönstrade glaset ger ett behagligt ljus som passar perfekt bredvid badrumsspegeln. Lägg till en dekorativ glödlampa och skapa ditt eget designuttryck.
Egenskaper
- Lämplig för badrum (IP44)
- Dekorativt, mönstrat glas
- Max watt: 25
- Lämplig för badrum (IP44)
- Dekorativt, mönstrat glas
- Max watt: 25
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2310551035 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 900 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 230 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Tutan |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,84 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5704924016318 |




