Vägglampa Nordlux Wilmer
Rek. pris 549 kr
fr.479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wilmer
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den lilla vägglampan Wilmer har en minimalistisk design som inte tar upp mycket plats. Den inbyggda USB-C-porten gör det enkelt att ladda telefonen och skärmen kan vridas från sida till sida. Perfekt som sänglampa för att ge bra läsbelysning.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den lilla vägglampan Wilmer har en minimalistisk design som inte tar upp mycket plats. Den inbyggda USB-C-porten gör det enkelt att ladda telefonen och skärmen kan vridas från sida till sida. Perfekt som sänglampa för att ge bra läsbelysning.
Lampan kan inte dämpas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 137 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 245 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,56 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Wilmer |
| Djup | 137 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
