Vägglampa PR Hom Ribble
Rek. pris 1 499 kr
968 kr
933 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
DimmerDimmer PR Home Mood Plug-in Svart
299 kr
Vägglampa PR Hom Ribble
933 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa PR Hom Ribble är en vacker lampa i metall med ett hamrat dekorativt mönster. En vägglampa med modern touch som passar i många miljöer.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Hom Ribble är en vacker lampa i metall med ett hamrat dekorativt mönster. En vägglampa med modern touch som passar i många miljöer.
Svart plastsladd 190 cm med strömbrytare ca 65 cm från lampan. Skydd för glödlampa medföljer i matchande färg. E27-lamphållare. Max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 4223512 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 350 mm |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,2 kg |
| Djup | 350 mm |
| EAN-nr | 7330976132409 |





