Vägglampa PR Home AlexisGrå
319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Alexis
Grå
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home Alexis är en snygg vägglampa i sammet med en vacker franskant. Vägglampan är 21 cm hög med en 2 m lång sladd med brytare.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Alexis är en snygg vägglampa i sammet med en vacker franskant. Vägglampan är 21 cm hög med en 2 m lång sladd med brytare.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1952107 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Sammet |
| Serie | Alexis |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,4 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976100286 |
