Vägglampa PR Home Ashby Spotlight
Rek. pris 799 kr
fr.495 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ashby Spotlight
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home Ashby Spotlight är en elegant lampa för väggmontering. Den har en industriell stil där trä och metall blandas. Vägglampan har en 2 meter lång textilsladd med strömbrytare och väggkontakt.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Ashby Spotlight är en elegant lampa för väggmontering. Den har en industriell stil där trä och metall blandas. Vägglampan har en 2 meter lång textilsladd med strömbrytare och väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Brun, Nickel, Vit |
| Bredd | 150 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ashby |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,8 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
