Vägglampa PR Home Base 13 cmMattsvart
499 kr
435 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Base 13 cm
Mattsvart
435 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa PR Home Base 13 cm är en elegant vägglampa av metall i en enkel och stilren design. Vägglampan kan kombineras med bara en snygg glödlampa eller med en lampskärm. Vägglampan har en 2 meter lång svart textilsladd med strömbrytare.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Base 13 cm är en elegant vägglampa av metall i en enkel och stilren design. Vägglampan kan kombineras med bara en snygg glödlampa eller med en lampskärm. Vägglampan har en 2 meter lång svart textilsladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1442203 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 130 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Base |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,8 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976071920 |
