Vägglampa PR Home Base
fr.547 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Base
547 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa PR Home Base har en svängbar arm i metall och en enkel och stilren design. Lampan har en skärmring i metall som gör att den går att kombinera med bara en snygg ljuskälla eller med en lampskärm med toppringsfäste. Ingår i serien Base. Lampan har en 1,6 m lång svart textilsladd med strömbrytare ca 30 cm från lampan. Väggavstånd 34 cm. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Base har en svängbar arm i metall och en enkel och stilren design. Lampan har en skärmring i metall som gör att den går att kombinera med bara en snygg ljuskälla eller med en lampskärm med toppringsfäste. Ingår i serien Base. Lampan har en 1,6 m lång svart textilsladd med strömbrytare ca 30 cm från lampan. Väggavstånd 34 cm. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Guld, Nickel, Svart |
| Bredd | 65 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 340 mm |
| Höjd | 140 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Base |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,75 kg |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
