Vägglampa PR Home Chloe 38 cmSvart
Rek. pris 899 kr
595 kr
557 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Chloe 38 cm
Svart
557 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa PR Home Chloe 38 cm i metall en dekorativ lampa som både är trendig och tidlös i sin modell. Den levereras med en svart plast sladd (180 cm) med brytare. Väggavstånd ca 16 cm utan skärm. Matcha med skärm Mia ML01 i valfritt tyg. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Chloe 38 cm i metall en dekorativ lampa som både är trendig och tidlös i sin modell. Den levereras med en svart plast sladd (180 cm) med brytare. Väggavstånd ca 16 cm utan skärm. Matcha med skärm Mia ML01 i valfritt tyg. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3473803 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 110 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,75 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Chloe |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330976108657 |

