Vägglampa PR Home Cia E14 27 cmSvart/Krom
179 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Krom

Cia E14 27 cm
Svart/Krom
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home Cia E14 27 cm i metall är en stilren och praktisk lampa. Den övre delen på vägglampan är flexibel och kan justeras. Strömbrytare på väggplattan. Komplettera med ljuskälla och eventuell skärm.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Cia E14 27 cm i metall är en stilren och praktisk lampa. Den övre delen på vägglampan är flexibel och kan justeras. Strömbrytare på väggplattan. Komplettera med ljuskälla och eventuell skärm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 382-1BK |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart/Krom |
| Bredd | 120 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 270 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Cia |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 1 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976070596 |
