
Vägglampa PR HomeClassic/Mia
fr. 799 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vägglampa PR Home Classic/Mia är ett paket med den eleganta vägglampan Classic och lampskärmen Mia i linnetyg. Lampan är en vacker kombination med sitt klassiska uttryck. Vägglampan är 20 cm hög och lampskärmen är 14 cm och har ett klofäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing/Svart, Silver/Vit |
| Bredd | 145 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Lin |
| Serie | Classic |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 270 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,75 kg |
| Kabellängd | 1,8, 2,1 m |
| Djup | 240, 250 mm |


