Vägglampa PR Home GeometriVit/Guld
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Plug-in dimmerDimmer PR Home Mood Plug-in Svart
299 kr
Geometri
Vit/Guld
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Geometri från PR Home har modern och unik form. Lampan har integrerad LED med dimmer på sladden som gör det enkelt att tända och släcka samt justera ditt ljus. Skärmen har en frostad platta vilket ger ett jämt och behagligt sken. Skärmen är justerbar så att du kan vinkla ljuset.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa Geometri från PR Home har modern och unik form. Lampan har integrerad LED med dimmer på sladden som gör det enkelt att tända och släcka samt justera ditt ljus. Skärmen har en frostad platta vilket ger ett jämt och behagligt sken. Skärmen är justerbar så att du kan vinkla ljuset.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2316010 |
| Färg | Vit/Guld |
| Bredd | 230 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 530 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Geometri |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330976077274 |

