Vägglampa PR Home Juliette
849 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Juliette
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home Juliette i mässingsfärgad metall och vacker handslipad glasskärm. Den har en transparent sladd (2 m) med strömbrytare. E14 lampfäste för kronljus eller päronformad lampa.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Juliette i mässingsfärgad metall och vacker handslipad glasskärm. Den har en transparent sladd (2 m) med strömbrytare. E14 lampfäste för kronljus eller päronformad lampa.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3011600 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Juliette |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Vikt | 0,7 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976082186 |


