Vägglampa PR Home SoloSvart
Rek. pris 599 kr
449 kr
437 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa PR Home Solo är en liten nätt vägglampa i metall med justerbar skärm. Den har en vacker finish på både insida och utsida.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Solo är en liten nätt vägglampa i metall med justerbar skärm. Den har en vacker finish på både insida och utsida.
Skärm diameter 13 cm, höjd 17 cm, väggavstånd 23 cm. E27-sockel. IP20. Max 25W. 1,6 m svart plastsladd med strömbrytare. Lampan har 2 infästningspunkter. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 4162303 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 130 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Solo |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330976129201 |

