Vägglampa Venture Home Alpes
485 kr
479 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Alpes
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Stilrent, enkelt och modernt, det är tre ord som beskriver vägglampan Alpes. Lampan har ett svart, ovalt fäste i järn och en vit glaskupa som dämpar ljuset något. Det behagliga ljuset och den nätta designen gör att lampan passar perfekt att placera över sängen för alla kvällens lässtunder. Lampan har en stilfull och genomtänkt design som inte tröttnas på i första taget.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Stilrent, enkelt och modernt, det är tre ord som beskriver vägglampan Alpes. Lampan har ett svart, ovalt fäste i järn och en vit glaskupa som dämpar ljuset något. Det behagliga ljuset och den nätta designen gör att lampan passar perfekt att placera över sängen för alla kvällens lässtunder. Lampan har en stilfull och genomtänkt design som inte tröttnas på i första taget.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17037-001 |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Färg | Svart/Vit |
| Längd | 150 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Järn |
| Ljuskälla | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Alpes |
| Sockel | G9 |
| Typ | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Effekt | 5 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8 kg |
| EAN-nr | 7340206971319 |









