Vägglampa Venture Home Paris 3L
595 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inred med Paris Vägglampa i stilren design. Lampan är tillverkad i svart järn med tre lampskärmar med ett industriellt intryck. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 48,5x15x15 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inred med Paris Vägglampa i stilren design. Lampan är tillverkad i svart järn med tre lampskärmar med ett industriellt intryck. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 48,5x15x15 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15517-888 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 485 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Paris |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118412664 |









