Vägglampa Vind Lyckorna
735 kr
30 dagars prisgaranti

Lyckorna
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampan från serien Lyckorna består av två mindre lampor som är sammanlänkade med ett underrede i svart järn. Lamporna har ett rundat tak som ger ett behagligt ljus till rummet. Den här lampan passar perfekt för dig som söker en dekorativ men samtidigt stilren lampa med en mjuk design som passar in i de flesta rum och inredningsstilar.
Varumärke
VindBeskrivning
Vägglampan från serien Lyckorna består av två mindre lampor som är sammanlänkade med ett underrede i svart järn. Lamporna har ett rundat tak som ger ett behagligt ljus till rummet. Den här lampan passar perfekt för dig som söker en dekorativ men samtidigt stilren lampa med en mjuk design som passar in i de flesta rum och inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50056-021 |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Färg | Svart |
| Längd | 400 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Effekt | 10 W |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 350 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Serie | Lyckorna |
| Sockel | G9 |
| Typ | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |







