Väggspot Nordlux Aslak GU10
Rek. pris 399 kr
fr.322 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Aslak GU10
322 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Diameter | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Montering | Utanpåliggande |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Utförande | Spotlight |
| Höjd | 105 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Aslak |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
