Väggspot Nordlux Aslak GU10Vit
Rek. pris 399 kr
320 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Aslak GU10
Vit
320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Aslak är en snygg och praktisk väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45721001 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 80 mm |
| Effekt | 35 W |
| Djup | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Aslak |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 5701581368880 |


